Zniżki na zakupy w sklepach House z okazji Dnia Kobiet

House

Już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Kobiet, a tym samym z tej okazji przybędzie wiele promocji. Właśnie pojawiła się jedna z nich w sklepach House, w której możecie skorzystać ze zniżek na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

W sklepach stacjonarnych

Już od dziś dokonując zakupów na kwotę minimum 150 zł, możecie otrzymać rabat w wysokości 50 zł. Promocja ta obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych i trwać będzie do 8.03. Zniżka obejmuje zarówno rzeczy już przecenione jak i te z nowej kolekcji. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest zakup produktów tylko i wyłącznie marki House. Rabat udzielany jest przy kasie, nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi.

W sklepach internetowych

Dokonując zakupów w sklepie internetowym House, możecie otrzymać zniżkę -25% na wszystkie rzeczy spełniające promocję. Tymi produktami są towary pełnowartościowe marki House, czyli nieprzecenione. Zniżka obowiązuje tylko do 8.03. Kod promocyjny znajdziecie poniżej.

 

[su_button url=”http://www.house.pl/pl/pl/news/50-pln-na-dzien-kobiet” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Regulamin promocji na House”]Regulamin promocji[/su_button]

[su_heading]Kod promocyjny do wykorzystania w sklepie internetowym House: 80316[/su_heading]