Własna firma w inkubatorach AIP – miesiąc za darmo

Inkubatory AIP

Zastanawiacie się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, ale cała biurokracja i opłaty do ZUS Was przeraża? Możecie skorzystać z ciekawej promocji AIP i zacząć swój biznes!

AIP to Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, które funkcjonują na rynku od 2004r. W 2008r zostały wpisane przez Ministerstwo Gospodarki na listę kluczowych projektów dla polskiej gospodarki. Według zapewnień AIP, możecie utworzyć swoją działalność gospodarczą już w jeden dzień, bez zbędnej biurokracji i wysokich kosztów. Oferta wydaję się być atrakcyjna dla startupów, którzy nie są pewni swojego pomysłu na biznes lub po prostu nie stać ich na założenie swojej działalności gospodarczej.

Opłaty i jak z tego skorzystać?

Oferta brzmi ciekawie i sądzę, że niektórzy z Was z niej skorzystają. Za 300 zł netto/mies otrzymujecie szereg narzędzi potrzebnych do startu własnej działalności o wartości 2200 zł. Znajdziecie tam m.in. możliwość legalnego wystawiania faktur przez internet, pomoc prawną, obsługę księgową, szkolenia oraz zniżki i korzyści biznesowe.

AIP korzysci

 

Po rejestracji dostaniecie vouncher, z którym korzystanie z ekosystemu AIP przez miesiąc otrzymacie za darmo, dzięki czemu będziecie mieli okazje sprawdzić działanie tego projektu. Vouncher do odebrania jest tylko do końca marca.

Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście uzyskać na ten temat więcej informacji – link znajdziecie poniżej.

[su_button url=”https://inkubatory.pl” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Przejdź do inkubatorów AIP”]Przejdź do inkubatorów AIP[/su_button]