Wirtualne numery telefonów komórkowych

Deal Score0

Czy wielokrotnie spotkaliście się z sytuacją, że podczas rejestracji trzeba było podać swój numer telefonu? Mało kto chce podawać w obawie przed spamem czy dodatkowymi kosztami. Dzięki temu wpisowi ułatwię Wam to!

Kilka dni temu mogliście przeczytać wpis o tymczasowych kontach e-mail i dzięki niemu nie musicie podczas rejestracji podawać swoich adresów e-mailowych, a tym samym uchronicie je od spamu. Teraz chcę Wam przedstawić sposób na to, by nie podawać swojego prywatnego numeru telefonu i nie otrzymywać niechcianych SMSów oraz połączeń.

W sieci omyłkowo znalazłem strony, które doskonale się do tego nadadzą. Podawane są tam numery telefonów, które możemy użyć w formularzach rejestracyjnych oraz wiadomości, jakie pod ten numer przychodzą. Jeśli więc użyliśmy jeden z nich i oczekujemy na np. kod aktywacyjny, wystarczy odświeżać stronę i oczekiwać na tę wiadomość z kodem. Brzmi ciekawie?

Poniżej zamieszczam listę znalezionych przeze mnie stron, na których znajdziemy tymczasowe numery i nie trzeba się rejestrować:

  1. Receive SMS Online for FREE and with NO Registration (możemy wybrać zarówno numery polskie jak i zagraniczne)
  2. Wirtualny SMS (aby strona działała poprawnie, należy wyłączyć wszelkiego rodzaju programy blokujące reklamy)