Walentynki w Warszawskim ZOO za pół ceny

image

Walentynki juz niedługo, więc jeśli nie macie jeszcze planów na ten dzień, możecie sie wybrać ze swoją Walentynką lub Walentym do warszawskiego ZOO i zapłacić tylko za jeden bilet.Zapraszamy wszystkie bardziej i mniej zakochane pary do odwiedzenia Warszawskiego ZOO!

Uwaga, uwaga – tego pięknego dnia każda para, która przyjdzie z jakimkolwiek widocznym, czerwonym elementem odzieży, płaci tylko za jeden bilet!

W Ptaszarni w godz.11.00 – 14.00 odbędą się warsztaty pt. „Nakarm zakochane ptaszki”, które będą polegały na własnoręcznej produkcji przysmaków dla wygłodniałych zimą sikorek, wróbli, mazurków, sójek i całej reszty skrzydlatych głodomorów.
Dodatkową atrakcją będzie możliwość sfotografowania się w towarzystwie oswojonego węża, papugi czy egzotycznej jaszczurki. Najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia zostaną (za zgodą sfotografowanych) opublikowane na Facebooku.
Na zakończenie wywiesimy na otaczających ptaszarnię drzewach i krzewach przygotowane wcześniej ptasie smakołyki i poobserwujemy, jakim cieszą się powodzeniem.

Źródło zoo.waw.pl