Tymczasowy e-mail do rejestracji w serwisach

Deal Score0

 

migmail

Czy kiedyś mieliście taką sytuację, że chcielibyście coś sprawdzić na jakiejś stronie ale trzeba podać swojego e-maila a nie chcecie, by przychodził później spam? Albo też chcieliście zamówić coś na zapals, gdzie macie już tam użytego swojego e-maila, ale wymagane jest nowe konto, a nie macie już innych kont pocztowych? Jest na to sposób!

Migmail.pl

Rozwiązaniem tych problemów jest użycie ciekawej stronki, w której możecie utworzyć sobie własnego, tymczasowego e-maila! Obsługa jest banalnie prosta:

  1. Rejestrujemy się na jakiejś stronie używając własnej nazwy z końcówką @migmail.pl, np. cebuladeal@migmail.pl
  2. Po udanej rejestracji wchodzimy na stronę migmail.pl
  3. W polu tekstowym wpisujemy nazwę naszego e-emaila, którą użyliśmy podczas rejestracji (w tym przypadku cebuladeal)
  4. Zaznaczamy checkbox przy akceptacji regulaminu
  5. Klikamy na sprawdź pocztę.

 

Strona jest bardzo użyteczna przy zamawianiu rzeczy na zapals, gdzie aby zamówić darmową rzecz, trzeba posiadać nowe konto. Przydatna jest też do zapisywania się do newsletterów, w których za zapisanie się dostajemy dodatkowe kody z rabatami na zakupy. Tym sposobem możemy skorzystać z nieograniczonej liczby e-emaili.

 

Haczyk? Jeśli ktoś inny w ciągu 48h (tyle przechowywane są wiadomości na poczcie, po czym są usuwane) wpadnie na taką samą nazwę jak Wy, będzie także widział otrzymane e-maile.

10 Minute Mail

10 Minute Mail

Po wejściu na stronę zostanie wygenerowany tymczasowy adres email, ważny przez 10 minut. Jeśli użyjecie wygenerowany email podczas rejestracji w którymś serwisie, na stronie automatycznie pojawi się wiadomość z linkiem aktywacyjnym (jeśli z danej strony będzie wysyłany). Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy, że się udacie na stronę, klikając w poniższy przycisk.

10 MinuteMail

Miłej zabawy!