Tańsze przejazdy z mytaxi

-50%
Zakończone

Jeśli korzystacie z usług mytaxi to mam dla Was dobrą wiadomość: za przejazd zapłacicie mniej o 50%!

Od 3 października rusza promocja “Wszystkie przejazdy z myTaxi o połowę taniej“, w której za przejazd zapłacicie o 50% taniej. Akcja obowiązuje tylko w Krakowie, Warszawie oraz Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i potrwa do 16 października. Oferta skierowana jest dla nowych oraz obecnych użytkowników. Zniżka będzie naliczona automatycznie i nie jest wymagany żaden kod promocyjny.

Aby otrzymać zniżkę, należy zapłacić za przejazd przez aplikację mobilną mytaxi z zaznaczoną opcją “Płać przez aplikację” – a więc do konta musi zostać dodana karta Visa, Mastercard lub konto z PayPal. Co ważne, promocja obowiązuje wyłącznie dla kursów, których cena przejazdu brutto jest nie wyższa niż 200 zł.

Promocji “Wszystkie przejazdy z myTaxi o połowę taniejnie można łączyć z innymi promocjami, kodami zniżkowymi, dopłatami, voucherami lub rabatami. W przypadku, gdy przed okresem promocji uzyskaliście kod zniżkowy na przejazd z wykorzystaniem „Płatności przez Aplikację“, mytaxi automatycznie dokonuje wyboru pomiędzy udziałem w promocji „Wszystkie kursy z mytaxi o połowę taniej“ i wykorzystaniem kodu rabatowego, wybierając korzystniejszą dla Was opcję. Możecie jednak ręcznie dokonać zmiany i wybrać np. kod promocyjny zamiast promocji. W przypadku wyboru promocji „Wszystkie kursy z mytaxi o połowę taniej“ wszystkie kody zniżkowe „na pierwszy przejazd” tracą ważność i nie mogą być również zrealizowane w gotówce.

Regulamin promocji

Aplikacja mytaxi do pobrania dla:

iOSAndroidBlackBerryWindows Phone