Tańsze bilety do Multikina

13-17 zł

Jeśli posiadacie konto w serwisie społecznościowym Facebook, możecie wygenerować dla siebie tańszy bilet na seanse w poniedziałki!

Dzięki aplikacji Vounchery Multikina na profilu Multikino wygenerujecie kupon, z którym kupicie bilet na poniedziałkowy seans już od 13 zł.

Dlaczego od? Bo to zależy od miejscowości, w której znajduje się kino:

  • 13 zł – Czechowice-Dziedzice
  • 14 zł – Elbląg, Kraków, Łódź, Radom, Olsztyn, Rzeszów, Jaworzno
  • 15 zł –  Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Poznań, Rumia, Rybnik, Słupsk, Sopot, Szczecin, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zgorzelec, Tychy, Katowice
  • 17 zł – Warszawa, Lublin

screenshot-2016-10-09-o-12-44-51

Dodatkowo, każdy uczestnik może wygenerować do 4 vouncherów tygodniowo. Każdy vouncher umożliwia zakup jednego biletu w promocyjnej cenie na seans 2D odbywający się w najbliższy poniedziałek.

Z promocji nie można skorzystać na seanse 3D oraz seanse filmowe w salach Platinum i strefie Velvet oraz projekcje specjalne takie jak maratony filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń sportowych i muzycznych, Poranki, Opera HD, Kino Na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej, pokazy na zaproszenie. Vounchery można zrealizować tylko i wyłącznie w kasie kina. Moga być one wydrukowane lub znajdować się na urządzeniu mobilnym, a przy zakupie biletu należy je okazać. Vounchery są jednorazowego użytku, a uczestnik może zrealizować nie więcej niż 4 Voucherów w kasie Kina.

 

Regulamin promocji