SUPER CENA

Sony PlayStation TV

69 zł 129 zł

Aktualizacja - 2016.09.15Obniżka ceny na 69 zł.

Już teraz możecie zakupić Sony PlayStation TV w niskiej cenie! O tym, co możecie zyskać dzięki temu urządzeniu, możecie przeczytać poniżej.

PlayStation TV posiada 1GB pamięci wbudowanej, złącze HDMI, Ethernet oraz USB. Dzięki temu urządzeniu możecie przesyłać strumieniowo gry z PS4 do dowolnego telewizora dzięki funkcji Gry zdalnej – czyli: jeśli TV, do którego podłączona została konsola jest zajęty, to wystarczy, że podłączycie PlayStation TV pod inny telewizor i możecie kontynuować rozgrywkę!. Ale to nie wszystko – wraz z zakupem urządzenia, w zestawie otrzymacie kupon na pobranie trzech gier na PS Vita:

  • Worms Revolution Extreme – Walcz z robalami w niekończącej się artyleryjskiej strategii pełnej misji i zagadek.
  • Velocity Ultra – Kieruj teleportującym się statkiem kosmicznym w przestrzeni międzygwiezdnej w tej pełnej akcji strzelance.
  • OlliOlli – Opanuj tę potrafiącą wyłamać palce grę skateboardingową.

Działanie Playstation TV możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Zobacz PlayStation TV w akcji

Sony PlayStation TV

Możecie także na ekranie telewizora grać w szeroką gamę gier z PlayStation Vita, PSP i PS One. Jeśli chodzi o funkcję Gry zdalnej, to wymagane jest posiadanie: PlayStation 4, kontrolera bezprzewodowego, konta Sony Entertainment Network i szybkie połączenie internetowe.

Ceny tego urządzenia zaczynają się od 190 zł. Ale możecie go kupić już za 129 zł!

 

Więcej informacji na temat Playstation TV