Roczna subskrypcja PlayStation Plus 25% taniej

Playstation Plus 12 miesięcy

Kończy Wam się subskrypcja w Playstation Plus lub też przymierzacie się do zakupu? Możecie skorzystać z promocji i nabyć roczną subskrypcję 25% taniej!

Użytkownicy konsol PlayStation od Sony mają możliwość rozszerzenia swojego konta o “premium”. Dzięki PlayStation Plus dostajecie możliwość grania w trybie wieloosobowym na PS4, 24 gry rocznie, wyjątkowe rabaty na zakup gier i dodatków do nich w PlayStation Store, dostęp do funkcji Share Play – dzięki niej Wasi znajomi mogą grać w Wasze gry, których oni nie posiadają, 10 GB miejsca w chmurze na zapis danych gier z PS4.

Standardowa cena rocznej subskrypcji to koszt ok. 200 zł. Do 31.03 możecie jednak kupić ją z 25% rabatem, po jego uwzględnieniu koszt tej subskrypcji wynosi 146,25 zł.  Zakupu można dokonać z poziomu konsol w PlayStation Store lub też przez www (link znajdziecie poniżej).

Jeśli po 12 miesiącach od skorzystania z promocji nie anulujecie subskrypcji, zostanie ona automatycznie odnowiona w cenie standardowej (195 zł)

[su_button url=”https://store.playstation.com/#!/pl-pl/reward_game/playstation-plus-roczna-subskrypcja-teraz-25-taniej/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Promocja na roczną subskrypcję PlayStation Plus”]Więcej informacji i zakup rocznej subskrypcji w obniżonej cenie[/su_button]