Promocje na zakupy w Vistula

Zakończone

Kino Cinema City przygotowało dla Was promocję, w której możecie otrzymać rabat -20% na zakupy w sklepach Vistula. Możecie skorzystać również z jeszcze z dwóch innych promocji.

W sklepach Vistula możecie kupić wszelkiego rodzaju garnitury, marynarki, buty, spodnie do garnituru, koszule i wiele innych. Dzięki współpracy sklepu z kinem Cinema City możecie otrzymać rabat -20% na kolekcję wiosna/lato 2016 (asortyment nieprzeceniony, w cenach regularnych). Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Oferta ważna do 30.04. Aby skorzystać z tej promocji, należy:

W sklepach stacjonarnych podać kod przy kasie : KINO CC

W sklepach internetowych podać kod w koszyku: KINO

Przejdź do sklepu

 

Możecie także zapisać się do newslettera i otrzymać kupon 50 zł na pierwsze zakupy. Niestety, odnośnik do regulaminu nie działa prawidłowo. Wraz z zapisaniem się, otrzymacie dodatkowe przywileje:

Informacje o ciekawych promocjach
Informacje o atrakcyjnych konkursach
Kody rabatowe tylko dla naszych subskrybentów
Aktualne wiadomości z branży
Praktyczne porady ekspertów

Zapisz się do newsletter’a

Ale to nie koniec promocji. W sklepie internetowym znajdziecie kategorię Oferta specjalna do -50%. Jeśli dokonacie zakupu któregoś z produktów znajdujących się w tej kategorii, otrzymacie dodatkowy rabat -30%! Dodatkowy rabat ważny jest tylko do dziś, tj. 11.04.

Oferta specjalna do -50%