OKAZJA

Pyszne.pl – kody rabatowe

Zakończone

Aktualizacja - 2016.10.15Z kodem P1YSZ5N1E0 otrzymacie -15 zł przy MWZ 35 zł – Tylko dla nowych użytkowników

Dzięki Pyszne.pl szybko i wygodnie znajdziecie najlepsze restauracje w Waszej okolicy i zamówicie swoje ulubione dania online. Serwis współpracuje z dużą ilością restauracji w wielu miastach Polski. Za swoje zamówienia możecie zapłacić gotówką u dostawcy lub skorzystać z płatności online za pomocą dotpay, karty kredytowej lub PayPal.

W tym wątku będziecie mogli znaleźć aktualne kody rabatowe, dzięki którym za swoje zamówienia zapłacicie mniej. Post będzie w miarę możliwości często aktualizowany, więc jeśli zamierzacie dokonać zamówienia w serwisie Pyszne.pl, koniecznie wcześniej zobaczcie ten wątek.

Zamówienia możecie dokonywać pod adresem pyszne.pl lub też dzięki aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS (linki do pobrania znajdziecie poniżej). Jeśli chodzi o wykorzystanie kodu rabatowego w aplikacji mobilnej,  jest to możliwe tylko i wyłącznie w aplikacji przeznaczonej na system Android.

 

Aktualizacja - 2016.09.27Za udostępnienie wpisu na Facebook/Twitter z tej strony, otrzymacie kod na -20 zł (minimalna wartość zamówienia: 35 zł) – Tylko dla nowych użytkowników

Promocja do 31.12.2016

Kampania wstrzymana

Aktualizacja - 2016.09.14Za udostępnienie wpisu na Facebook/Twitter z tej strony, otrzymacie kod na -10 zł (minimalna wartość zamówienia: 25 zł) – Tylko dla nowych użytkowników

Promocja do 31.12.2016

Kampania wstrzymana

 

Pyszne.pl – AndroidPyszne.pl – iOS