Przenieś numer do Orange i zyskaj bogaty pakiet za 30 zł

Orange

Do tej pory oferta Virgin Mobile była nie do przebicia. Jednakże pomarańczowy operator wprowadził super ofertę dla osób przenoszących numer!

Aktualnie najlepiej przedstawiającą się ofertą była ta od Virgin Mobile, w której otrzymywaliście nielimitowane SMS i połączenia do wszystkich sieci oraz aż 10 GB pakietu danych za 49 zł/mies dla osób przenoszących numer lub 59 zł dla nowego numeru. Jednakże oferta na kartę, którą zaproponowało Orange zaciekawiła mnie na tyle, że poważnie rozważam na przeniesienie numeru z Virgin Mobile do tej właśnie sieci.

Dla osób migrujących do Orange, operator daje nielimitowane SMS i połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet 8 GB na transmisję danych za 28 zł/mies. Brzmi to “prawie” doskonale, bo to nie jest wszystko. Jeśli przeniesiecie numer do Orange Free na Kartę i doładujecie konto za 30 zł to dodatkowo dostajecie pakiet 6 GB, a więc łącznie 14 GB. Dokładnie wygląda to tak:

  1. Przenosicie swój numer do Orange na Kartę.
  2. Doładowujecie konto za 30 zł.
  3. Włączacie usługę Nielimitowane SMS i połączenia do wszystkich sieci z pakietem 8 GB kodem *102*75# (usługa będzie się włączała cyklicznie i proponuję wybrać tę opcję) lub *102*74# (jeśli chcecie z skorzystać z niej tylko raz). Cena tego pakietu to 28 zł.
  4. Zmieniacie taryfę na Orange Free na kartę.
  5. Przy następnym doładowaniu za kwotę 30 zł otrzymacie dodatkowo pakiet 6 GB.

Więc od drugiego doładowania konta, za 30 zł otrzymujecie nielimitowane SMSy i połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet 14 GB co miesiąc! Na koncie pozostaje Wam jeszcze 2 zł na np. wysyłanie MMSów. Jak wspomniałem wcześniej, proponuję wybranie opcji cyklicznego aktywowania usługi, dzięki czemu tą specjalną ofertę będziecie mieli tak długo, jak usługa będzie aktywna. Dodam także, że włączenie pakietu Nielimitowane SMSy i połączenia do wszystkich sieci wraz z pakietem 8GB należy aktywować w pierwszych 12 miesiącach od rozpoczęcia stażu w Orange.

Jest jednak zła wiadomość dla posiadaczy oferty Nju mobile – osoby ją posiadające, nie mogą skorzystać z tej promocji. Muszą najpierw przenieść numer do np. Play lub T-Mobile, a następnie do Orange.

Dzięki @szuwarny za cynk!