Promocje z okazji 2 urodzin Gearbest

Drugie urodziny sklepu Gearbest

W dniu dzisiejszym, popularny serwis Gearbest obchodzi swoją rocznicę. Z tej okazji przygotowali dla Was ciekawe promocje.

Już dziś, 21.03.2016 zagraniczny a zarazem popularny sklep Gearbest.com obchodzi swoje drugie urodziny. Przy współpracy z serwisem PayPal oraz firmą Intel, sklep przygotował dla Was zniżki na produkty oraz gry i konkursy, w których możecie wygrać atrakcyjne nagrody. W jednej z gier możecie zgarnąć aż 400$ lub smartfona Xiaomi Mi5.

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z promocji i zapłacicie za kupiony towar PayPalem, możecie otrzymać zwrot 3%. Według zapewnień sklepu Gearbest, ich magazyn jest “przygotowany” na tę promocję, a zakupione przedmioty będą wysyłane od razu po zakupie.

Ceny promocyjne możecie zobaczyć wchodząc pod tę stronę oraz tę stronę. Jeśli chodzi o ten drugi link, sklep gearbest zadbał o to, by podgląd promocyjnych produktów był widoczny dopiero w chwili startu wydarzenia (podane są tylko ceny). Jeśli chcielibyście zobaczyć te produkty, wystarczy, że wykonacie prosty trik:

  1. Otwieracie przeglądarkę Chrome
  2. Przechodzicie w niej do Widok->Programista->Konsola JavaScript lub aktywujecie skrótem ctrl+shift+i
  3. W konsoli wklejacie (bez ” – ” na początku) [su_quote cite=”$(‘.mask_layer’).remove();”][/su_quote] i zatwierdzacie enterem.
  4. Po proprawnym wykonaniu czynności, w miejscu “pytajników” pokażą Wam się miniatury produktów.

Przypominam, że promocja urodzinowa rozpoczyna się już dziś, 21.03 od godziny 18:00. Możecie skorzystać też z tej opcji, dzięki której dostaniecie dodatkowo 5$ oraz zwrot 12% od ceny zakupionego produktu.