Promocje i kody na przejazdy mytaxi

Zakończone

Jazda taksówką kojarzy się z większymi opłatami za przejazd w porównaniu z autobusami / tramwajami. Choć koszty te są wyższe, to macie pewne i wygodne miejsce siedzące i dojazd pod wymagany adres. Ale taksówki wcale nie muszą być drogie – wystarczy, że skorzystacie z usługi mytaxi.

Po pobraniu aplikacji na swój smartfon, możecie z jego poziomu prosto i wygodnie zamówić taksówkę pod wskazany adres, a kierowca dowiezie Was do celu w możliwie jak najkrótszym czasie. Taka podróż nie musi być droga, wręcz przeciwnie! Dzięki kodom promocyjnym, za przejazd możecie nie wydać ani grosza. Jeśli jednak przyjdzie Wam coś zapłacić, dokonujecie płatność poprzez aplikację mytaxi (do swojego konta należy mieć podpiętą kartę Visa, Mastercard lub konto PayPal).

Dość często można natrafić na promocje w usłudze mytaxi, gdzie po wpisaniu specjalnego kodu otrzymacie 50 zł na przejazd lub atrakcyjny rabat. W tym właśnie wpisie będę informował Was o aktualnych promocjach i rabatach w mytaxi oraz będziecie mogli znaleźć kody promocyjne na przejazd. Aplikacja do zamawiania taksówek dostępna jest na systemach Android, iOS, BlackBerry OS oraz Windows Phone.

Aktualnie z kodem VIRGIN2016 nowi użytkownicy mogą otrzymać 50 zł na swój pierwszy przejazd. Kod ważny do 31 grudnia.

Aktualizacja - 2016.10.24Do 30 października, w Krakowie, Warszawie i Trójmieście za przejazdy zapłacicie o 30% taniej. Warunkiem otrzymania zniżki, jest wybranie opcji w aplikacji mytaxi “Płać przez Aplikację“. Rabat zostanie naliczony automatycznie. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Aplikacja mytaxi do pobrania dla:

iOSAndroidBlackBerryWindows Phone

  • Paulina

    Kod na 50 zł ( pierwszy przejazd z aplikacją my Taxi ) paulina.cza10