OKAZJA

Promocja na pizze w Domino’s Pizza i Gusto Dominium

Zakończone

Jeśli macie w swoich okolicach Domino’s Pizza lub Gusto Dominium, możecie skorzystać z promocji tych lokali i zamówić pizze w promocyjnych zestawach!

Dominos’s Pizza

W tym lokalu oferują 2 pizze w cenie 1 przy wykorzystaniu kodu promocyjnego, który znajdziecie poniżej. Oferta jest ważna najprawdopodobniej tylko w Warszawie (kod nie działa we Wrocławiu), ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyście sprawdzili w swoich miastach – może w któryś jeszcze zadziała.

Aby skorzystać z promocji, należy się udać na stronę restauracji, podać swój adres i wyszukać najbliższy lokal, a następnie w polu Wpisz kod promocji podać KTC4W. Po wpisaniu kodu, pojawi Wam się lista pizz, które dostępne są w promocji 2 pizze w cenie 1.

Przejdź do Domino’s Pizza

Gusto Dominium

Na początku zaznaczę, że do skorzystania z promocji będzie Wam potrzebne konto na Facebook, ponieważ kody promocyjne generowane są w aplikacji na fanpage’u pizzerii Gusto Dominium. Promocja jest identyczna, jak w przypadku Domino’s Pizza – tu również możecie zamówić 2 pizze w cenie 1. Dodatkowo, wygenerowane kupony ważne są w poniedziałki i wtorki przy zamówieniu telefonicznym oraz od poniedziałku do środy przy zamówieniu online. Promocją nie są objęte pizzy: Della Casa i Della Casa Blanca. Oferta ważna jest do 17.04.

Ja wygenerowałem swój kod, lecz nie mam w pobliżu tej restauracji więc kto będzie chętny, może z niego skorzystać: FA15F4. Jeśli chcecie wygenerować swoje kody, należy wejść w link podany poniżej.

Przejdź do Gusto Dominium