Otrzymuj cashback za płatności kartą Visa

Promocja ta nie jest nowością, ale podejrzewam, że nie każdy o niej wie, więc postaram się nieco ją przybliżyć.

Dokonując płatności swoją kartą Visa w sklepach stacjonarnych czy też w internecie, możecie otrzymywać część pieniędzy z powrotem. Wystarczy, że zarejestrujecie swoją kartę w programie Visa Oferty i będziecie śledzić oferty promocyjne partnerów. Za skorzystanie z nich, będziecie otrzymywać cashback na swoją kartę.

wybrani partnerzy

Jak to dokładnie działa?

  1. Program Visa Oferty jest dostępny dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, korzystających z osobistych kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych w Polsce, w polskiej walucie (PLN). Karty Visa Business oraz przedpłacone karty Visa nie są uznawane w programie.
  2. Zarejestruj się tutaj, podając numer swojej karty debetowej lub kredytowej Visa — zajmie Ci to chwilę.
  3. Po rejestracji otrzymasz pierwsze, powitalne oferty. Po tygodniu zaczniesz dostawać oferty dopasowane do Ciebie, przygotowane w oparciu o Twoją historię zakupów.
  4. Możesz skorzystać z każdej oferty, która zostanie przysłana. Wystarczy, że ją wyświetlisz, a stanie się aktywna. Wyjątek stanowią oferty, z których należy korzystać tylko online poprzez stronę partnera.
  5. Jeśli spodoba Ci się jakaś oferta, sprawdź szczegóły i skorzystaj z niej. Wystarczy, że zapłacisz zarejestrowaną w programie kartą Visa, a Twoje zakupy będą spełniać kryteria oferty.
  6. Zwrot pieniędzy otrzymasz bezpośrednio na rachunek Twojej karty Visa, zwykle w ciągu pięciu dni roboczych.

udzial w programie

 

Oferty partnerów możecie przeglądać na visaoferty.pl lub też w aplikacji mobilnej.

Visa Oferty – AndroidVisa Oferty – iOSVisa Oferty – Windows