Otrzymaj za darmo 6 TB w chmurze.

QuickPic

Posiadasz dużo zdjęć, a pamięć w telefonie nie wystarcza? Możesz zyskać aż 6 TB przestrzeni w chmurze za darmo!

Darmową przestrzeń możecie otrzymać od Clean Master, instalując i rejestrując się w aplikacji Galeria QuickPic, dostępnej na system mobilny Android. Jeśli zrobicie wszystko zgodnie z poniższą instrukcją, otrzymacie na konto 1 TB, ale dzięki dalszym działaniom i życzliwości znajomych (a chętnych powinno być wielu) otrzymacie dodatkowo do 5 TB.

Jeśli jesteście zainteresowani, musicie wykonać kilka kroków:

 1. Instalujecie ze Sklepu Play aplikację Galeria QuickPic.
 2. Po uruchomieniu aplikacji, wybieracie Mam kod zaproszenia, rejestrujecie nowe konto i wpisujecie kbjf78. Jest to kod ode mnie, dzięki któremu ja oraz Wy dostaniecie 1 TB na konto. Jeśli wybierzecie zwykłą rejestrację, bez podania kodu, otrzymacie tylko 2 GB.
 3. Po wpisaniu kodu, otrzymacie 1000 GB. Aby zdobyć więcej pojemności, wybieracie Zdobądź 1000 GB za darmo. Zostanie wygenerowana wiadomość do wysłania z Waszym kodem.
 4. Otrzymany kod wysyłacie znajomym lub na portalach społecznościowych. Jeśli ktoś go użyje przy rejestracji, Wy oraz ta osoba otrzymacie po 1 TB.

Tym sposobem można uzyskać maksymalnie 6 TB w chmurze na swoje zdjęcia. Kod można wykorzystywać, aż na koncie do niego przypisanym pojawi się maksymalna ilość do otrzymania. Po osiągnięciu pojemności 6TB, kod traci ważność.

AKTUALIZACJA: Jeśli zainstalujecie aplikację CM Backup i zalogujecie się na to samo konto, te 6 TB możecie wykorzystać dodatkowo na kopię zapasową kontaktów, wiadomości, kalendarza, alarmów, zakładek przeglądarki.

 • muchi

  kbjf78 już nie aktualne – pewnie już masz 6TB , jak kto chce to mój kod bfdj75 ,z góry dzięki

 • tomas

  kod na 1tb tymt85

 • Łukasz Rudnicki

  kfpv15 działa 🙂

 • ssg

  aknz35

 • rurkowiec

  Gdzie to jest Mam kod zaproszenia?

  • CebulaDeal

   Powinno być przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Jeśli jej nie ma – okazja zdobycia 6 TB się zakończyła niestety.

 • Krzysztof Manista

  ZAPRASZAM.. STARAM SIE ZDOBYC 1000GB DARMOWEGO MIEJSCA W CHMURZE,ALE DO TEGO POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY.ZAINSTALUJ QUICKPICK Z KODEM ZAPROSZENIA -rhjr58 A OBOJE OTRZYMAMY PO 1000GB. DZIEKUJE.KOD SWIEZY Z 11.12.2016

 • Krzysztof Manista

  ZAPRASZAM.STARAM SIE ZDOBYC 1000GB DARMOWEGO MIEJSCA W CHMURZE,ALE POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY.ZAINSTALUJ QUICKPIC Z KODEM ZAPROSZENIA rhjr58 A OBOJE OTRZYMAMY 1000GB. KOD DLA TRZECH OSOB. Z GORY DZIEKUJE.

 • Krzysztof Manista

  ZAPRASZAM. STARAM SIE ZDOBYC 1000GB DARMOWEGO MIEJSCA W CHMURZE,ALE POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY.ZAINSTALUJ QUICKPIC Z KODEM ZAPROSZENIA rhjr58 A OBOJE OTRZYMAMY 1000GB .KOD DLA JEDNEJ OSOBY. Z GORY DZIEKUJE.

  • Mateusz Pietroczuk

   Jak udało Ci się uzyskać świerzy kod?

   • Krzysztof Manista

    Po otwarciu aplikacji QUICPPIC powinien CI sie pojawic kod zaproszenia..

 • Teresa

  ZAPRASZAM.STARAM SIE ZDOBYC 1000GB DARMOWEGO MIEJSCA W CHMURZE .ZAINSTALUJ QUICKPIC Z KODEM ZAPROSZENIA cezj18 A OBOJE OTRZYMAMY 1000GB ..