Otrzymaj 50 zł premii od Nju Mobile i mBank

nju mobile

Po raz kolejny ruszyła promocja, w której możecie zgarnąć 50 zł od Nju Mobile i mBank.

Bonus przyznawany jest za przeniesienie numeru do Nju Mobile z rachunkiem lub podpisanie umowy na nowy numer. Ograniczeniem może być posiadanie rachunku bankowego w mBank, gdyż nie wszyscy posiadają tam konta. Jeśli wykonacie wszystko prawidłowo, otrzymacie bonus w wysokości 50 zł (lub 100 zł, ale o tym na końcu wpisu). Promocja trwa do 29.02.

Cała procedura wygląda następująco:

  1. Przechodzicie pod tę stronę i zamawiacie nowy numer lub przenosicie wasz obecny. Należy pamiętać, żeby podczas wypełniania formularza zaznaczyć e-fakturę. Jeśli tego nie zrobicie, zostanie naliczona opłata w wysokości 200 zł.
  2. Po wypełnieniu formularza, otrzymacie numer zlecenia. Przechodzicie pod tę stronę i podajecie w nim numer zlecenia oraz 10 ostatnich cyfr karty płatniczej mBanku.

W ciągu 60 dni od podpisania umowy otrzymacie na konto zwrot 50 zł. Jeśli nie posiadacie konta w mBank, możecie je otworzyć w 5 minut (aby otworzyć rachunek, kliknij tutaj).

Co do samej oferty Nju Mobile, można uznać to jako cebuladeal, ponieważ od razu po aktywacji numeru możecie zrezygnować z umowy w dowolnym momencie, bez ponoszenia kar (z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia). Najbardziej opłacalną opcją na zerwanie umowy może być przeniesienie numeru do innej sieci (może być do tej, jaką mieliście przed Nju) z dnia na dzień. Wszystkie formalności wtedy wypełnia operator i może się tak zdarzyć, że nie będziecie musieli opłacać żadnej faktury w Nju mobile (w najgorszym przypadku może to być jakaś niska opłata w wysokości 9 zł)

Dodatkowo, z tej promocji możecie skorzystać aż 2 razy, więc możecie zamówić jeszcze jeden nowy numer, po podpisaniu umowy i aktywacji numeru składacie wypowiedzenie i zyskujecie wtedy 100 zł.