Otrzymaj 2GB dodatkowej przestrzeni w Dysk Google za darmo!

Dysk Google

Z okazji trwającego Safer Internet Day (Dzień Bezpiecznego Internetu), Google przygotowało bonus dla swoich użytkowników.

Korzystacie z aplikacji Dysk Google? Jeśli tak, to wiecie doskonale, że w wersji darmowej dostępna przestrzeń dyskowa wynosi 15 GB. A co powiecie na to, aby była większa? Możecie zgarnąć dodatkowe 2 GB za darmo, aktualizując tylko swoje dane zabezpieczające konto. Promocja dostępna jest dla osób, które we wcześniejszych edycjach nie skorzystali z tej okazji.

  1. Przechodzicie pod ten adres.
  2. Logujecie się na swoje konto Google.
  3. We wszystkich krokach potwierdzacie podane tam dane.
  4. Jeśli wszystko wykonaliście poprawnie, to po ostatnim kroku powinniście ujrzeć informację Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 dodaliśmy na Twoim koncie Google 2 GB bezpłatnego miejsca na Dysku za sprawdzenie zabezpieczeń.
  5. Aby sprawdzić, czy na pewno został on przyznany, przechodzicie pod tę stronę, klikacie na wykres i powinniście zobaczyć pole Premia za sprawdzenie zabezpieczeń 2016 – 2 GB.

Bonus na konto przyznawany jest od razu. Jeśli nie posiadacie jeszcze Dysku Google, możecie go utworzyć przechodząc na tę stronę. Usługa jest w pełni darmowa.

  • Napiszcie, że to tylko dla tych którzy już w przeszłości nie korzystali z tej promocji. Skorzystanie drugi raz jest niemożliwe.