SUPER CENA

Opaska Xiaomi MiBand 1s

ok. 49 zł

W serwisie GearBest.com od czasu do czasu pojawia się promocja na opaskę Xiaomi MiBand 1s. Już teraz możecie ją kupić za 14,89$ lub nawet za mniej (o tym na końcu wpisu).

Codziennie obserwuje cenę opaski MiBand 1s, która ciągle zmienia swoją cenę na niższą. Jeszcze kilka dni temu mogliście ją kupić za 15,49$, teraz można ją nabyć już za 14,89$ (ok.58 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

Xiaomi MiBand to opaska fit, która zyskuje od jakiegoś czasu sporą popularność. Przede wszystkim zawdzięcza to dzięki swojej baterii, która wytrzymuje do 30 dni (mi osobiście wytrzymywała ponad 40). Wersja 1s odróżnia się od poprzednich opasek tym, że posiada pulsomierz. Diody LED informują o np. wiadomości SMS, połączeniu czy też powiadomień z aplikacji. Opaska monitoruje także Was sen, przedstawiając w formie wykresów, ile spaliście oraz przez jaki czas mieliście sen płytki i głęboki. MiBand może służyć też jako budzik – o ustawionej godzinie opaska będzie wibrowała.

Jest także możliwość, aby łącznie wydać na nią mniej. Wybierając tę opcję, płacicie początkowo całą kwotę, tj. 14,89$. Po 60 dniach możecie otrzymać za ten zakup zwrot cashback 12% od ceny opaski oraz wypłacić dodatkowe 5$ otrzymane za rejestracje.. Jeśli jesteście zainteresowani tym sposobem, zapraszam do zapoznania się z tym wpisem.

Aktualizacja - 2016.09.18Aktualnie można kupić Xiaomi Miband 1s za 12,59$ (ok.49 zł). Korzystając z Givingassistant, możecie otrzymać jeszcze 5$ oraz 7,5% cashback.