ZA DARMO

Office 365 Personal + 1TB na OneDrive na rok

Super promocję przygotował Microsoft dla swoich użytkowników. Jeśli posiadacie konto na OneDrive, możecie otrzymać za darmo pakiet Office 365 Personal ! Aktualizację wpisu znajdziecie poniżej.

Tak, jak wspomniałem, z promocji mogą skorzystać osoby posiadające konto na OneDrive oraz (co najważniejsze) muszą posiadać na nim min. 5 GB danych. I nie chodzi tutaj o posiadają przestrzeń dyskową tylko użytą. Jeśli spełnicie ten warunek, to po zalogowaniu się do usługi, wybierając z lewej strony Uaktualnij, pojawi się opcja “zakupu” Office 365 w wersji Personal wraz z dodatkową przestrzenią 1 TB w OneDrive (wartość 299 zł) za darmo na rok.

W ramach tej promocji otrzymacie licencję na 1 komputer PC/ Mac + 1 tablet + 1 smartfon a także co miesiąc 60 min na rozmowy z numerami stacjonarnymi przez aplikację Skype. W pakiecie Office otrzymacie takie programy jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz Outlook.

Z promocji możecie skorzystać do 16.08, a więc macie dużo czasu na zauploadowanie 5 GB danych 😉 Podczas składania zamówienia będzie wymagane podanie danych do swojej karty płatniczej lub PayPal. Należy też pamiętać, aby przed zakończeniem darmowej subskrypcji, usunąć te dane lub anulować automatyczne odnowienie, by Wasze konta nie zostały obciążone za przedłużenie.

Jeśli natomiast nie posiadacie na koncie OneDrive 5 GB danych, możecie skorzystać z darmowego, 1 miesięcznego okresu próbnego na Office 360 Personal.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które do lutego (?) nie potwierdziły chęci zatrzymania 15 GB darmowej przestrzeni w chmurze i zostało im obniżone do 5 GB.

Aktualizacja - 2016.04.15Z informacji, którą otrzymałem, to u osób, którym wcześniej nie pokazywała się ta promocja, teraz im się wyświetla! Sprawdzajcie swoje konta i dajcie znać, czy otrzymaliście 🙂
 • Przemega oferta! Już nie muszę kupować tableta, aby mieć licencję 😉

 • pf1gura

  U mnie niestety nie pokazuje go za darmo. Jest standardowa cena. Mam zajęte 29GB.

  • Kuba

   U mnie to samo. Założyłem konto, wrzuciłem 5GB danych i dalej widnieje cena 299 zł.

   • CebulaDeal

    Zatem napiszę do M$ z zapytaniem, na jakiej zasadzie to przydzielają. Sprawdzałem, pytałem i większość osób otrzymała tylko teraz kwestia taka, jakie są warunki.

    • pf1gura

     Możliwe, że to dla osób, które nie miały jeszcze Office kupionego. Ja wcześniej już korzystałem przez parę miesięcy i to może być przyczyną.

    • Reaver

     cos wiadomo? mam zajete 7gb na dysku z 15gb dostepnych i mi to nie wchodzi. Dodam ze konto jest spiete z oryginalnym windowsem, ale dziwne byloby gdyby za to karali..

     • CebulaDeal

      Promocja dotyczy osób, które najprawdopodobniej do 14/15 marca miały już na koncie 5 GB danych.

 • U mnie niestety też ta oferta się nie pojawia

 • Mi się udało skorzystać, dzięki 🙂

 • User

  Nie wiedziałem, że w XXI są ludzie którzy są w stanie świadomie zarżnąć promocję/deala. Dzwoniłeś? Jeśli to jest ewidentny błąd? LOL

  • CebulaDeal

   Skąd wiesz, że błąd? Podobno jest to “promocja” z powodu tego, że obniżyli oni przestrzeń dla darmowego konta z 15 GB na 5 GB i to jest w ramach “rekompensaty”

 • Pingback: Office 365 za darmo na rok dla programistów | CebulaDeal()