Odbierz 100 GB na OneDrive w wybranych modelach Samsung

OneDrive

Korzystasz z chmur na swoim smartfonie i jednocześnie jesteś posiadaczem telefonu z logiem Samsunga? Możesz odebrać dodatkowe 100 GB w OneDrive!

Ostatnio mogliście czytać o promocjach na dodatkowe gigabajty od Google w usłudze Dysk Google, czy nawet terabajty od Clean Master w aplikacji QuickPic. Teraz do tego grona dołącza Microsoft, który oferuje aż 100 GB dodatkowej przestrzeni na dane w usłudze OneDrive dla posiadaczy smartfonów Samsung. Jednak jest jeden haczyk: nie dla wszystkich modeli, a jedynie tych najnowszych. Mowa o Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ oraz Note 5. Przyznany bonus ważny jest na okres 2 lat

Aby otrzymać za darmo 100 GB w OneDrive, należy:

  1. Posiadać zainstalowaną aplikację OneDrive w w/w modelu Samsung. Jeśli jej nie macie, możecie pobrać z tej strony.
  2. Zakładacie nowe konto lub jeśli już je posiadacie, logujecie się.
  3. Następnie po udanym zalogowaniu się, w aplikacji przesuwacie palcem w lewo na ekranie, wchodzicie w Ustawienia->Osobiste. Sprawdźcie, czy macie tam przyznany bonus – powinniście posiadać 15 GB w ramach darmowego planu oraz dodatkowe 100 GB, łącznie 115 GB.
  4. Jeśli bonus nie został przyznany, będąc w ustawieniach wybieracie opcję Odbierz darmowe 100 GB.

Dodam od siebie, że jeśli posiadacie Samsunga nie objętego promocją, to mając zrootowane urządzenie możecie spróbować dokonać zmian w pliku build.prop, edytując wpisy:

ro.product.brand=samsung ro.product.model=SM-G920F

Niektórym to zadziałało 😉