OKAZJA

Majówka 2016 – podróż pociągami po Polsce

39 zł
Zakończone

Nie posiadacie jeszcze planów na majówki? A może chcielibyście się wybrać nad morze albo w góry, ale cena dojazdu jest za wysoka dla Was? Nie będzie to teraz problemem, bo możecie pojechać w te miejsca już za 39 zł!

39 zł – już za tyle można podróżować po Polsce przez cały długi weekend majowy. Na wszystkich trasach, od morza po góry, o dowolnych porach!

Dzięki najnowszej ofercie Przewozów Regionalnych nie trzeba się ograniczać! Wystarczy kupić bilet turystyczny, który wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend: we wszystkich pociągach REGIO, na każdej trasie, o dowolnej godzinie. Podróżnikom szczególnie polecamy mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00. Dla osób podróżujących nie tylko naszymi pociągami również przygotowaliśmy specjalną promocję: bilet turystyczny (za 45 zł) będzie ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant. Dzięki temu podczas weekendowych wojaży będzie można korzystać nie tylko z połączeń REGIO, ale także z pociągów osobowych sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Warto pamiętać, że z biletem turystycznym i mini biletem turystycznym można podróżować także do Czech i do Niemiec – obowiązują one do pierwszych stacji położonych za granicą. Bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych Przewozów Regionalnych i w okienkach innych przewoźników prowadzących sprzedaż naszych biletów. Są one dostępne również u konduktorów. Jeśli na stacji rozpoczęcia podróży nie ma czynnej kasy biletowej, zakup biletów w pociągu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

(ź)przewozyregionalne.pl