Kurtki, płaszcze, akcesoria, buty do 50 zł taniej w Cropp

Wiosenne promocje Cropp

Zima już za nami, powoli będzie robiło się cieplej, a sklepy przygotowują już wiosenne promocje. Jednym z nich jest Cropp, gdzie możecie kupić już wybrane modele taniej.

Promocja trwa co prawda już od 18.03, ale obowiązuje nadal. Możecie zakupić wybrane modele kurtek, płaszczy oraz butów taniej o 50 zł od ceny na metce. Zniżka działa w sklepach stacjonarnych oraz w internetowych.

Kupując online, możecie zamówić darmową dostawę do sklepu stacjonarnego, gdzie będziecie mogli odebrać zakupione towary, będziecie mieli 30 dni od daty zakupu na ewentualny zwrot, a jeśli chcielibyście darmową dostawę do domu to wystarczy, że zrobicie zakupy za minimum 150 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani, poniżej znajdziecie odnośniki do działu męskiego oraz damskiego, a także do regulaminu promocji.

[su_button url=”http://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/kurtki-plaszcze” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Dział damski Cropp”]Dział Damski[/su_button][su_button url=”http://www.cropp.com/pl/pl/chlopak/kolekcja/kurtki-plaszcze” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Dział męski Cropp”]Dział Męski[/su_button][su_button url=”http://s0.cropp.com/media/news/files/Regulamin_od_18.03_fiszki_cropp.pdf” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Regulamin promocji Cropp”]Regulamin Promocji[/su_button]

  • Bogdan Szlachcic

    Prosicie o wyłączenie reklam, ale to się nie nadaje do czytania…
    Zwykle przystaje do prośby i dodaje stronę do whitelist. Chcę szanować czyjąś pracę.

    • CebulaDeal

      Są tylko 2 reklamy w tekście – 3 reklamy maksymalnie na stronie – nie ma żadnych wyskakujących okienek. Więc myślę, że nie jest źle. 🙂