Kupon o wartości 40 zł do wykorzystania na Chili.tv

Kupon na Chilitv

Do zgarnięcia jest kupon o wartości 40 zł do wykorzystania w serwisie Chili.tv na wypożyczenie/kupienie filmów lub seriali. jest tylko jeden kod promocyjny, a więc “kto pierwszy ten lepszy”!

Chili.tv to serwis, na którym znajdziecie bazę filmów i seriali, a materiały te możecie wypożyczyć lub kupić. Ceny zależą jednak od jakości materiału (dostępne są SD, jak i również w HD) oraz od tego, czy to jest jakaś nowość czy stary film lub serial.

Dzięki uprzejmości @bezmasla do rozdania jest kod promocyjny, dodający na Wasze konto kwotę 40 zł na wykorzystanie w serwisie chili.tv w zakładce Promocje/Special Selection. Kod jest jednokrotnego użytku, a więc kto pierwszy ten lepszy ;). Aktywację kodu należy dokonać do 31.05, a uzyskane środki tracą swoją ważność 30.06.

Kod promocyjny znajdziecie poniżej, tuż pod przyciskiem prowadzącym do serwisu chili.tv. Jeśli ktoś z Was wykorzysta go, prosiłbym o informacje w komentarzu lub w wiadomości e-mail na kontakt@cebuladeal.com.pl

 

[su_button url=”https://pl.chili.tv” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Chili.tv”]Przejdź do serwisu chili.tv[/su_button]

[su_lightbox src=”Chili” ][su_button] Kliknij aby zobaczyć kod promocyjny. [/su_button][/su_lightbox]