Kup opony na Allegro i odbierz kupony rabatowe

Zakończone

Za oknem mamy już wiosnę, a dla kierowców zbliża się już pora wymiany opon w samochodach na letnie. Niektórzy z Was zapewne mają jeszcze sprawne ogumienie do swoich aut, ale znajdą się także tacy (i mnie również to czeka), którzy muszą zakupić nowe komplety opon. Jeśli kupicie je poprzez serwis Allegro, możecie otrzymać dodatkowo kupony rabatowe do wykorzystania na następne zakupy.

W akcji promocyjnej “Kupony za opony” możecie otrzymać kupony rabatowe 2 x 40 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej Allegro za zakup opon za minimum, 600 zł do 30.04. Użytkownik może skorzystać tylko raz z tej promocji. Otrzymane kupony możecie wykorzystać podczas kolejnych zakupów dokonanych przez aplikację mobilną Allegro na kwotę minimum 100 zł (bez kosztów dostawy). Przedstawię Wam krok po kroku, co należy zrobić, aby otrzymać kupony:

  1. Wchodzicie na stronę Allegro i logujecie się na swoje konto.
  2. Przechodzicie do Moje Allegro -> Moje Konto -> Ustawienia -> Powiadomienia -> Promocje w Allegro i zaznaczacie Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (warunek konieczny,  aby otrzymać kupony).
  3. Dokonujecie zakupu opon w kategorii „Motoryzacja -> Opony” za minimum 600 zł (bez kosztów dostawy), w aplikacji mobilnej Allegro albo na komputerze lub na urządzeniu mobilnym na stronie responsywnej Allegro oraz opłacili zakupy korzystając z mechanizmów płatności PayU (szybki przelew, karta).
  4. Powyższego zakupu dokonujecie w ramach jednej transakcji.
  5. W ciągu 48 godzin od transakcji otrzymacie mailing od Allegro z kuponami, w którym klikacie na  „Odbierz kupon”.

 

Regulamin promocji