OKAZJA

Konto premium na PornHub za darmo w Walentynki +18

Zakończone

Update - 2017.02.13W tym roku będziecie mieli okazję ponownie skorzystać z tej okazji. Już dziś, 13.02, od godziny 18:00 będziecie mogli dokonać bezpłatnej rejestracji na dostęp premium do serwisu.

Z okazji Walentynek pojawia się co raz więcej promocji. Jeśli jesteście osobami pełnoletnimi, to ta propozycja z okazji dnia zakochanych  powinna się niektórym z Was spodobać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę się zastanawiałem, czy zamieścić informację o tej akcji, ale pomyślałem, że jednak komuś może to się akurat przyda. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią – proszę, byś pominął tę okazję.

Popularny serwis z materiałami erotycznymi – PornHub – oferuje wszystkim osobom pełnoletnim i chętnym na urozmaicenie sobie Walentynek, darmowe konto Premium w ich serwisie. Wraz z nim otrzymacie dostęp do całego serwisu i materiałów z mnóstwem scen w jakości HD, szybsze ładowanie wideo, brak reklam. Nie ma tu żadnych haczyków, nie będziemy musieli podawać danych kart kredytowych.

Aby skorzystać z tej “pikantnej” promocji, należy udać się pod ten adres i podać swój adres e-mail (jeśli nie chcecie podawać swojego adresu, skorzystajcie z tej porady). Od dnia 13.02 serwis zacznie wysyłać linki aktywacyjne na podane adresy pocztowe. Konto Premium będzie ważne do końca dnia 14.02.

 

[AKTUALIZACJA]

Mozna sie juz rejestrować, przechodząc pod tę stronę.