ZA DARMO

Konto premium na Endomondo

Zapewne wielu z Was jest aktywnych sportowo, korzystając przy tym z aplikacji Endomondo. Przy użyciu kodu otrzymacie wersję premium do Waszego konta, ważną przez 1 miesiąc zupełnie za darmo!

Zastanawiacie się pewnie (szczególnie osoby posiadające aplikację w wersji PRO), co właściwie daje premium w Endomondo. Otóż dzięki niemu pozbędziecie się reklam w aplikacji (nie dotyczy to osób posiadających wersję PRO, ponieważ ich nie mają). Kolejną funkcją jest plan treningowy, który będziecie mogli dostosować go do własnych potrzeb, kondycji i celu biegowego. Plan ten zmienia się zależnie od tego czy robicie postępy szybciej czy wolniej niż przewidywano. Otrzymacie także funkcję do analizy swoich statystyk. Z funkcji możecie korzystać zarówno w aplikacji, jak i na stronie www.

screenshot-2016-11-06-o-23-33-26

Aby otrzymać wersję premium, należy się udać na stronę, klikając powyżej “Przejdź do premium“, zalogować się na swoje konto i podać kod, który znajdziecie powyżej. Aplikacja dostępna jest za darmo na systemy: Android, iOS oraz Windows Phone.

iOSAndroidWindows Phone