Innergie LifeHub 3×2.1A USB za 99 zł

Innergie Lifehub

Na pewno wielu z Was spotkało się z takim problemem, że chcieliście podłączyć kilka urządzeń do ładowania, ale mieliście koło siebie mniejszą, niż potrzebną ilość gniazdek. Z tym gadżetem nie będziecie mieli z tym problemu, a co najlepsze – możecie go zakupić w niskiej cenie!

LifeHub od Innergie, bo o nim mowa, to rewelacyjny zasilacz, dzięki któremu możecie ładować przez USB do trzech urządzeń przenośnych jednocześnie, m.in. telefony, smartwatche, tablety, GPS i inne. Posiada on dodatkową technologię InnerShield Protection Technology, który zabezpiecza wszystkie zasilane urządzenia przed przetężeniem, przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem.

Innergie Lifehub2

 

 

A co, jeśli chcielibyście przebywać w łóżku, a najbliższe gniazdko jest kilka metrów od Was? Dzieki LifeHub nie będziecie mieli z tym problemu, ponieważ posiada on kabel o długości 4,5m! Wraz z zasilaczem otrzymacie CableCradle Manager, na którym możecie łatwo uporządkować kabel. LifeHub posiada trzy gniazda USB o mocy 2,1 A, dzięki którym ładowanie urządzeń będzie szybsze.

Innergie Lifehub3

 

Jego cena w takich sklepach, jak iSpot czy Cortland to 299 zł. Natomiast w iDream możecie go nabyć już za 99 zł, a dodatkowo sklep jest autoryzowanym Apple Premium Reseller. Do ceny urządzenia należy doliczyć przesyłkę 18 zł.

W zestawie znajdziecie:

  • LifeHub
  • Zasilacz
  • Kabel AC
  • Kostkę do zwijania kabla – CableCradle Manager
  • Instrukcję obsługi i gwarancję

[su_button url=”http://idream.pl/akcesoria/innergie-lifehub-3×2.1a-usb.html?cookies_accepted=Y” target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Innergie LifeHub”]Przejdź do promocji[/su_button]