OKAZJA

iBood Hunt – najlepsze okazje w sprzedaży

Do -70%
Zakończone

W ubiegłym roku mogliście skorzystać z ciekawych promocji na iBOOD podczas iBOOD Hunt, gdzie zniżki sięgały nawet do 80%. Jeśli promocja Wam się wtedy spodobała, będziecie mogli z niej skorzystać ponownie!

Aktualizacja - 2017.09.18iBood Hunt będzie ponownie dostępny! Promocje rozpoczynają się już w nocy, z poniedziałku (18.09) na wtorek (19.09) od godz. 00:00  i potrwają do nocy, z środy (20.09) na czwartek (21.09) do godz. 00:00. Do zgarnięcia będzie iBOOD Box – czyli duża skrzynia niespodzianek, wypełniona wieloma produktami, których łączna wartość znacznie przekracza cenę, którą płacisz za skrzynię.

Już we wtorek, 25.07, rozpocznie się największe wydarzenie w sprzedaży – iBOOD Hunt. Znajdziecie ponad 250 świetnych ofert w ciągu 24 godzin: laptopy, tablety, maszyny kuchenne oraz wiele, wiele więcej, z jeszcze większą zniżką niż zwykle. Gdy tylko jeden z produktów się wyprzeda, następny się pojawia.

W czasie trwania polowania na iBOOD Hunt nie będzie możliwe użycie opcji “Płatność przy odbiorze” – a więc pozostaje tylko płatność on-line. Regulamin akcji znajdziecie poniżej.

 

Do rozpoczęcia promocji pozostało:

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Przejdź

Regulamin promocji

  • Marianna.Z

    Sporo bardzo negatywnych opinii o tym sklepie w sieci. Szczególnie jeżeli chodzi o proces obsług reklamacji. No ale chyba taki klimat dla łowców okazji :/