Dołącz do programu Klub McDrive i zyskuj gratisy

mcdrive

Często zajeżdżacie coś przegryźć do McDrive w McDonnald’s? Możecie dołączyć do programu Klub McDrive i otrzymywać gratisy do  zamówień.

W McDonnald’s ruszyła promocja dla osób zamawiających jedzenie w McDrive, w której do zakupionych zestawów możecie dobrać sobie za darmo gratisy. Macie do wyboru:

  • małe frytki,
  • mała kawa: biała albo czarna albo cappuccino (oferta dotyczy kawy z oferty McDonald’s, z wyjątkiem restauracji, w których kawa dostępna jest wyłącznie w ofercie McCafé),
  • mała herbata,
  • mały napój: Coca-Cola albo Fanta albo Sprite albo Coca-Cola Zero albo Lipton Ice Tea,
  • małe lody.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że podczas składania zamówienia poprosicie o promocyjną naklejkę. Następnie naklejacie ją w lewym górnym rogu szyby w Waszym samochodzie. Przy następnym zamówieniu (możliwe, że zadziała to już przy pierwszym zamówieniu) za min. 17 zł na lini McDrive, należy poinformować w okienku o posiadanej naklejce i chęci odebrania gratisu do zamówienia. Oferta obowiązuje już od 01.01.2016 i trwa do 31.03 (wg banerów przy restauracji, oferta ważna jest do końca sierpnia).  Niestety, promocja nie obowiązuje we wszystkich lokalach, a listę dostępnych i regulamin promocji znajdziecie poniżej.

Lista lokali McDrive

 

[su_button url=”http://d2it7cyqxp5ut6.cloudfront.net/uploads/20160308122622/20160105152102.pdf?12″ target=”blank” background=”#ef782d” size=”10″ center=”yes” title=”Regulamin klubu McDrive”]Regulamin promocji[/su_button]