Dołącz do programu Gearbest Pro i otrzymuj za darmo produkty

gearbest-logo

Jeśli jesteś redaktorem w jakimś serwisie lub prowadzisz własną stronę, gdzie piszesz recenzje produktów, możesz dołączyć do programu Gearbest Pro i otrzymywać produkty do recenzji za darmo.

Mogliście już znaleźć wpis na tym serwisie, gdzie możecie zgarnąć minimum 5$ za napisanie recenzji produktu na swoim blogu, forum lub w formie wideo w serwisie Youtube. Jeśli chcecie więcej, możecie także dołączyć do programu Gearbest Pro i otrzymywać za darmo produkty. Wszystko zależy od Waszej wiedzy na temat gadżetów i urządzeń oraz umiejętności pisania recenzji.

Zanim jednak otrzymacie produkty za darmo, serwis Gearbest może zaproponować, abyście zakupili najpierw przedmiot z dużą zniżką i jeśli będą zadowoleni z waszego wpisu, zwracają pełną kwotę, a w następnej kolejności będą wysyłać rzeczy za darmo.

Zasada przystąpienia do programu jest podobna, jak w przypadku otrzymania bonusu na karcie podarunkowej: wypełniamy formularz na tej stronie, podając w nim odnośniki do swojej strony lub wpisów w recenzjami (proponuję dodać jak najwięcej linków, abyście mieli większe szanse na dostanie się do programu) oraz swoje dane. Dodajemy w nim też adres url do produktu ze strony Gearbest, który chcielibyśmy zrecenzować.