Darmowy kubełek od KFC

Zakończone

Dostawa KFC

Jeśli posiadacie telefony z systemem Android lub iOS to możecie pobrać na nie nową wersję aplikacji KFC. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale możecie otrzymać darmowy kubełek przy zamówieniu on-line!

W sklepach Google Play oraz AppStore możecie znaleźć nową, odświeżoną aplikację od restauracji KFC, w której znajdziecie aktualne menu oraz możecie zamówić jedzenie do domu. Niestety, dowozu nie oferuje jeszcze wiele lokali. Jeśli natomiast w Waszej lokalizacji znajduje się restauracja, która go oferuje, możecie skorzystać z promocji i otrzymać darmowy kubełek: 3HotWings, 3Bites, 1Strips i frytki. Na poniższym obrazku znajdziecie miasta, w których dowożą zamówienia.

Miasta KFC

Co należy zrobić? Wystarczy, że pobierzecie aplikację KFC na Wasze smartfony, utworzycie nowe konto, gdzie podczas rejestracji podacie swoje dane oraz zaznaczycie opcję Zaznacz wszystkie zgody i odbierz darmowy kubełek dla 1 osoby (3HotWings, 3Bites, 1Strips i frytki) przy następnym zamówieniu on-line. Należy też pamiętać, że promocja obowiązuje od kolejnego zamówienia, a kwota zakupionych zestawów musi wynieść minimum 20 zł.

Po poprawnej rejestracji, należy jeszcze potwierdzić adres e-mail podany w formularzu, klikając na link aktywacyjny w nowo otrzymanej wiadomości. Następnie otrzymacie kod zniżkowy w wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.