ZA DARMO

Darmowe startery

Czasami zdarza się tak, że serwisy podczas rejestracji wymagają podania numeru telefonu, na który przychodzi SMS potwierdzający. Z pewnością zdecydowana większość z Was nie za bardzo chce podawać swojego numeru telefonu z obawy na dodatkowe koszty lub poźniejszy spam przychodzący w formie SMS. Jeśli macie w domu jakiś dodatkowy, nieużywany telefon, możecie zamówić darmowy starter i wykorzystać go np. do tych celów.

Aktualizacja - 2017.05.01Dodany starter T-Mobile
Aktualizacja - 2016.11.13Darmowy starter Virgin Mobile
Aktualizacja - 2016.09.27Dodany starter W Rodzinie

T-Mobile

Zamawiając darmowy starter Best in test otrzymacie na start 20 GB transferu danych oraz 1 zł do wykorzystania na SMS i połączenia. Bezpłatny starter można zamówić do 26.05. Po aktywacji karty SIM, konto będzie ważne przez 7 dni.

Zamów starterRegulamin promocji

Heyah

 

Aktualnie brak darmowych starterów.

 

Plus

 

Aktualnie brak darmowych starterów.

 

PLAY

 

Aktualnie brak darmowych starterów.

 

 RedBull Mobile

 

Aktualnie brak darmowych starterów.

 

 Virgin Mobile

Można już zamówić darmowy starter w sieci Virgin Mobile. Na start otrzymacie 5 zł na połączenia i SMSy do wszystkich sieci. Doładowując konto na kwotę 25 zł w ciągu 60 dni od aktywacji startera, otrzymacie w prezencie pakiet internetowy 10 GB. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na to doładowanie, będziecie mieli na koncie łącznie 30 zł. Za tę kwotę możecie kupić pakiet #BEZLIMITU. Po aktywacji pakietu, na Waszym koncie znajdzie się łącznie 17 GB internetu (10 GB, które otrzymacie za doładowanie oraz 7 GB w ramach pakietu #BEZLIMITU), nielimitowane SMSy i połączenia do wszystkich sieci, darmowy transfer danych dla ask.fm, facebook, gadu-gadu, messenger i twitter. Aktywacji pakietu dokonacie poprzez wpisanie kodu *222*29#.

Zamów starterRegulamin promocji

 

Vikings Mobile

W sieci Vikings Mobile również jest możliwość zamówienia darmowego startera. Jednakże na koncie nie będzie dostępnych żadnych środków na start. W formularzu możecie wybrać, jaką kartę chcielibyście otrzymać (do wyboru jest Micro SIM lub Nano SIM). Po doładowaniu konta wybieracie odpowiednią ofertę dla Was – wszystkie dostępne znajdziecie na tej stronie. Przesyłka jest darmowa.

Zamów starter

W Rodzinie

W tej ofercie koszt SMS wynosi 10 gr do wszystkich sieci, minuta połączenia 20 gr do wszystkich sieci. Po każdym doładowaniu konta, ważność konta zostaje przedłużona o 24 miesiące. Aby zamówić darmowy starter, należy podać swoje dane do wysyłki, a także swój numer PESEL oraz skan dowodu osobistego lub paszportu (ma to związek z art. 60b ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne)

Zamów starter

 • Gfgerguejrf

  Dzięki. Są może jakieś nowe darmówki?

  • CebulaDeal

   Wpis zaktualizowany – aktualnie można zamówić darmowy starter tylko w sieciach Virgin Mobile, Vikings Mobile i W Rodzinie.

 • Paweł Kryczka

  w plusie też jest starter teraz: http://www.plus.pl/na-karte

  • Michał Krakowiński

   Dzięki 🙂

 • Paweł Nowak

  Starter t-mobile + 20 GB internetu gratis: http://zarabiam24.pl/link/T-mobile/