ZA DARMO

Darmowa Kawa lub Hot-Dog za udział w akcji

Zakończone

Dzięki współpracy Yanosika oraz VITAY, powstała ciekawa akcja “Zwalniaj przy szkołach“, w której za bezpieczną jazdę możecie otrzymać za darmo kawę (210 ml) lub hot-doga (standard) na stacjach ORLEN. Promocja trwa do 13 listopada do godz. 23:59:59.

Aktualizacja - 2016.10.08Zwiększono pulę kuponów do 3000.

Co należy zrobić  w pierwszej kolejności?

  1. Należy pobrać i zainstalować aplikację Yanosik na swoim smartfonie (linki znajdziecie poniżej).
  2. Kolejnym krokiem jest dodanie swojej karty VITAY do Yanosika – jeśli jej jeszcze nie posiadacie, należy poprosić o nią w kasie na stacji Orlen i ją zarejestrować na tej stronie.
  3. Jeśli wykonacie te dwie rzeczy, możecie przejść dalej.

 

Jak odebrać darmową kawę lub hot-doga?

  1. W pierwszej kolejności należy udać się na tę stronę i zorientować się, które szkoły uczestniczą w akcji “Zwalniaj przy szkołach”.
  2. Następnie trzeba przejechać odcinek trasy biegnącej w pobliżu szkoły, która uczestniczy w promocji. Należy wykonać to z prędkością nie przekraczającą ograniczeniom prędkości przy danym odcinku drogi. Oczywiście podczas przejazdu należy mieć włączoną aplikację Yanosik.
  3. Trzeba wykonać trzy takie przejazdy w ciągu tygodnia. W każdym dniu zostanie zaliczony maksymalnie jeden poprawny przejazd.
  4. Jeśli wykonacie wszystko poprawnie i będziecie znajdować się na liście 1000 osób, które w ciągu danego tygodnia wykonały to zadanie, dostaniecie informację w aplikacji Yanosik o otrzymaniu kuponu (1000 pkt VITAY), który możecie wymienić w kasie na nagrodę (wspomnianą kawę lub hot-doga).
  5. Regulamin akcji znajdziecie poniżej.

Regulamin akcji

Yanosik – AndroidYanosik – iOS