Cashback na GearBest, Banggood i inne za zakupione produkty

Robicie zakupy na zagranicznych stronach? Pewnie nie słyszeliście o tym, że możecie zgarnąć cashback za zakupione rzeczy w bardzo prosty sposób? Zatem jeśli jesteście zainteresowani, przeczytajcie ten wpis.

W internecie istnieje stronka, dzięki której możecie zgarnąć na konto 5$ na start (jednakże aby była możliwość wypłacenie tego, kwota minimalna to 5,01$ – a więc należy coś zakupić najpierw) oraz cashback za zakupiony przedmiot. Postaram się Wam przedstawić, jak z tego skorzystać. Opcja działa to również z innymi serwisami, także z banggood (o tym na końcu wpisu). Przedstawie to na przykładzie GearBest. Na wstępie też dodam, że trzeba posiadać konto w serwisie PayPal.

  1. W pierwszej kolejności rejestrujcie się na tej stronie. Należy wyłączyć na niej Adblocka i wszelkie programy działające podobnie do niego. Macie do wyboru rejestrację przez Facebook’a lub też na adres e-mail. Wybieracie tę drugą opcję, przy czym zaznaczę, że najlepiej podać konto pocztowe, które użyliście w serwisie PayPal. UWAGA! W linku podany jest reflink. Możecie usunąć końcówkę i zarejestrować się bez niego, ale niestety nie otrzymacie wtedy 5$ na start.
  2. Jeśli wszystko poszło dobrze i jesteśmy zalogowani, przechodzicie na Wasze konto i powinniście zobaczyć przyznane Wam 5$ (kliknij, by zobaczyć, jak to powinno wyglądać).
  3. Następnie, na tej samej stronie klikacie za zakładkę Settings. W polu 1. THE BASICS podajecie imię, nazwisko oraz adres e-mail – pamiętajcie, aby podać tam te same, które mamy użyte w PayPal. Są to dane używane do wpłat. W polu 3. HOW TO PAY YOU klikacie na PayPal i zatwierdzacie.
  4. Teraz możecie przystąpić do zakupów. W tym celu należy najpierw wyłączyć Adblocka oraz włączyć tryb INCOGNITO, logujecie się się na stronie givingassistant.org. W polu wyszukiwania znajdującego się u góry strony, wyszukujecie sklep GearBest.
  5. W nowo otwartej stronie klikacie na Shop Now, znajdującego się obok 12% cashback’u. Będzie to wyglądać tak, jak na tym zdjęciu. Otworzy Wam się strona GearBest, na której wyszukujecie to, czego potrzebujecie, a następnie kupujecie.
  6. Do 7 dni od zakupu (zwykle jest to po kilku godzinach), po zalogowaniu się na stronie givingassistant.org, powinniście zobaczyć informację o naliczonym cashback’u. Podobna informacja powinna przyjść do Was także e-mailem.
  7. Kwota naliczona z cashback’u będzie widniała w polu “Pending Earnings“, tuż obok 5$, które otrzymaliście na start. Oczekiwanie na potwierdzenie trwa od 15 do nawet 60 dni (i zwykle jest to 60 dni)

 

I to tyle. Przelewy na PayPal’a są realizowane co tydzień, więc jeśli dostaniecie już zwrot za kupiony przedmiot, to pojawi się on po tygodniu na Waszym koncie PayPal. Sposób jest pokazany na przykładzie serwisu GearBest, ale możecie korzystać z dowolnego sklepu, który jest tam dostępny.

Jeśli robicie zakupy na banggood.com, to tam także naliczany jest cashback! Różnica jest tylko taka, że tam wartość zwrotu zależy od kategorii, z której zakupujecie przedmiot. Przedstawiają się one następująco:

3% standardowy cashback
dodatkowe 7% w Fashion
dodatkowe 5% w Electronics
dodatkowe 3% w Phones and Tablets

Powodzenia! 😉

Aktualizacja - 2016.09.19Niewiele osób o tym wie, ale serwis givingassistant obsługuje także Aliexpress, z którego możecie uzyskać cashback 6%