Ashampoo WinOptimizer 2016 za darmo

komputerswiat.pl

Ze strony sharewareonsale.com możemy pobrać za darmo program Ashampoo WinOptimizer 2016!

Opis programu:

Ashampoo WinOptimizer 2016 to unikalne narzędzie pozwalające utrzymać komputer z systemem Windows w doskonałej formie. Optymalizacja systemu jeszcze nigdy nie była tak szybka, dokładna i bezpieczna.

W programie znajdziemy wiele niezbędnych i bardzo przydatnych modułów za pomocą których, oczyścimy, zoptymalizujemy i zabezpieczymy nie tylko system operacyjny.

Ashampoo WinOptimizer oferuje dostęp do specjalnych modułów, które poprawią wydajność najważniejszych obszarów systemowych w tym sekcję “autorun” czy aktywne procesy i aplikacje działające w tle. Oprócz tego, wspomogą odinstalowywanie programów z dysku twardego, przeprowadzanie defragmentacji nośników danych, szyfrowanie i wykonywanie wielu innych operacji na plikach (np. łączenie ich i dzielenie na poszczególne części). W programie możemy również zoptymalizować połączenie internetowe, zarządzać usługami systemowymi, organizować powiązania plików, wyłączać niepożadane wysyłania danych czy modyfikować ustawienia systemowe.

Wersja 2016 zawiera menadżer czcionek, pełną kompatybilność z systemem Windows 10 oraz wsparcie dla wielu kont użytkowników. Nowe algorytmy wyszukiwania pozwalają odnaleźć pliki podzielone i nieuporządkowane (Windows Defender, Daemon Tools, Team Viewer, Adobe Acrobat, itd.) a teraz także wspierają profile programu Mozilla Firefox. Internet Tuner teraz pozwala na optymalizację łączy szybszych niż 25 Mbit/s. Użyteczność programu także została poprawiona przez lepszą nawigację i ułożenie elementów kluczowych programu.

instalki.pl

 

Trzeba się śpieszyć, bo oferta jest ograniczona.

Link do pobrania -> http://sharewareonsale.com/s/free-ashampoo-winoptimizer-2013-19-99-value