Album Hybrid Theory od Linkin Park za darmo!

Linkin Park - Hybrid Theory

Ze sklepu Google Play możecie pobrać za darmo jeden z albumów Linkin Park! Promocja przeznaczona tylko dla USA, ale jest na to sposób, by to obejść.

Hybrid Theory to debiutancki album grupy Linkin Park z 2000 roku i jednym z najlepiej sprzedającym się debiutem XXI w. Na pewno wielu z Was jest fanem tej grupy lub po prostu lubi słuchać ich muzyki. Właśnie dla tych osób pojawiła się okazja, by pobrać album Hybrid Theory za darmo ze sklepu Google Play! Niestety, promocja przeznaczona się jedynie dla USA, ale jak już wspomniałem wcześniej – można to obejść. Dodatkowo należy mieć dodaną kartę lub PayPal do konta. Standardowo album ten w polskiej lokalizacji kosztuje 33,99 zł.

Jeśli więc nie jesteście mieszkańcami USA – a na pewno zdecydowana większość z Was nie jest – a chcecie skorzystać z tej okazji, musicie wykonać nastepujące kroki:

  1. Mieć dodaną kartę lub PayPal do konta w Google Play.
  2. Otwieracie na swoim urządzeniu aplikację sklepu i pobieracie program do łączenia się z siecią VPN (możecie użyć np. ten).
  3. Po poprawnym skonfigurowaniu aplikacji i ustawieniu lokalizacji dla USA, przechodzicie pod ten link, prowadzący albumu Hybrid Theory i pobieracie go na swoje urządzenie.

Sposób ten działa – potwierdza to już kilka osób, które z promocji skorzystały. Powodzenia i miłego słuchania 🙂