Epidemia koronawirusa i ogólnoświatowa akcja #zostańwdomu sprawia, iż często musimy znaleźć sobie zajęcie, które zajmie nam ten wolny czas. Fakt, iż ten trudny dla wszystkich okres przypada na początek wiosny, może być doskonałym pretekstem do tego, by rozpocząć porządki w swoim ogrodzie. Wszak od zawsze wiosna kojarzyła nam się z rozpoczęciem sezonu ogrodniczego. W celu doprowadzenia naszego ogrodu do doskonałego stanu potrzebne nam są jednak pewne urządzenia, znacznie ułatwiające nam niekiedy żmudne i pracochłonne zajęcia, których wymaga nasz ogród. Poniżej przedstawione są propozycje najbardziej użytecznych urządzeń, bez których żaden ogród nie może się obyć.

Kosiarka do trawy - spalinowa czy elektryczna?

Każdy trawnik wymaga regularnego podcinania. Dzięki temu trawa w naszym ogrodzie wygląda estetycznie i zdrowo. By proces koszenia trawy przebiegał sprawnie i szybko, konieczny jest dobór odpowiedniej kosiarki, która mogłaby nam tę pracę ułatwić. Każdy właściciel ogrodu podczas wyboru kosiarki zadaje sobie to samo pytanie – wybrać model elektryczny czy spalinowy? Oba mają swoje zalety i wady, a nasz wybór powinien być w głównej mierze smartphonehoesjes kortingscodehop over to this sitevisit the websiteproduct uwarunkowany powierzchnią ogrodu, która musi być koszona. Jeżeli mamy mały ogród, warto postawić na kosiarki elektryczne z Media Expert, które są lekkie, i bardzo efektywne w swoim działaniu. Taki model możemy nabyć zarówno w wersji z kablem, jak i akumulatorem. W przypadku większych ogrodów powinniśmy zdecydować się na kosiarki spalinowe, które w Media Expert są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym ze wspomaganiem, dzięki czemu nawet w przypadku nierównego terenu z łatwością będziemy w stanie skosić trawę bez żadnych problemów.

Rankingi najlepszych kosiarek:

TOP 5 kosiarek spalinowych
► https://terdeals.com/pl/ranking/188/ranking-top-5-kosiarek-spalinowych

TOP 5 kosiarek elektrycznych do trawy
https://terdeals.com/pl/ranking/200/ranking-top-5-kosiarek-elektrycznych-do-trawy

Myjka Ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi, jakie każdy właściciel ogrodu, a także tarasu powinien mieć w swoim domu. W Media Expert myjki ciśnieniowe są dostępne w różnych konfiguracjach mocy. Na potrzeby domowe wystarczy jednak zakup sprzętu z regulacją ciśnienia od 60 do 100 barów. Myjka ciśnieniowa może być wykorzystywana do mycia tarasu, kostki brukowej, elewacji domu, jak i również samochodu i innych pojazdów. Myjki ciśnieniowe posiadają w zestawie kilka głowic, które są przeznaczone do czyszczenia poszczególnych powierzchni.

Ranking myjek ciśnieniowych
https://terdeals.com/pl/ranking/214/ranking-top-5-tanich-myjek-cisnieniowych-do-500-zl

Glebogryzarka

Glebogryzarka to bardzo przydatne urządzenie w każdym ogrodzie. Służy ono jako rodzaj pługu, którego zadaniem jest odpowiednie przygotowanie gruntu pod zasiew. Za pomocą glebogryzarki w szybki i sprawny sposób możemy spulchnić i przekopać ziemię, pozbywając się jednocześnie wszelkich chwastów. Obecnie najpopularniejsze modele to glebogryzarka ręczna, która jest urządzeniem idealnym do małych powierzchni oraz glebogryzarka ogrodowa spalinowa, która doskonale nada się do dużych ogrodów. Jeżeli zastanawiamy się nad wyborem modelu, a nasz ogród jest duży, warto zainwestować większą kwotę, ale mieć pewność, że za pomocą glebogryzarki spalinowej uporamy się z pracami ogrodniczymi bardzo szybko i bez zbędnej utraty sił.

Sposoby na nudę - sprawdź!