Nuda jest czymś, co doskwiera nam bardzo często – zwłaszcza, gdy jesteśmy chorzy, przedłuża nam się urlop czy po prostu aktualnie nie mamy nic ważnego do zrobienia. Na szczęście jednak świat obfituje w rozmaite sposoby na nią – jednym z tych lepszych jest zakup konsoli PS4 w Media Expert i sięgnięcie po różnorakie gry. Jest to idealny moment właśnie na to; zwłaszcza że jesteśmy na skraju generacji (a zatem przed premierą PS5), więc ceny tego sprzętu potrafią być naprawdę kuszące, a gry – po prostu zróżnicowane. Samo PS4 nie jest jednak naszą jedyną opcją – zawsze możemy postawić na inną konsolę albo też na coś zgoła odmiennego, jak chociażby laptopy dla graczy. Co przemawia za każdym z tych rozwiązań?

Zalety związane z kupnem konsoli

Wybierając się po własne PlayStation 4 do Media Expert, warto zdawać sobie sprawę z tego, na co się decydujemy, jakie mamy alternatywy i jakie są zalety każdej z nich. PS4 zdecydowanie przoduje w ilości tytułów ekskluzywnych, a więc takich dostępnych wyłącznie na nią. Jest sprzętem potężnym i najpopularniejszym w Polsce – z uwagi na to kupowanie gier „z drugiej ręki” w jego przypadku nie będzie dla nas stanowić problemu. Sama konsola cieszy się również dużą ilością akcesoriów oraz świetnym wsparciem ze strony producenta.

Przeglądając ofertę Media Expert, Nintendo Switch z pewnością będzie jedną z konsol, które również rzucą nam się w oczy. Jest sprzętem bardzo nowatorskim, o niespotykanym nigdzie indziej sposobie funkcjonowania. Może działać zarówno w formie stacjonarnej (podłączanej do telewizora), jak i… przenośnej. Przede wszystkim jednak posiada swoją własną rozbudowaną bibliotekę gier, z kultowym Mario na czele. Jest też konsolą nastawioną na rozgrywkę wieloosobową i idealną la dzieci. Właśnie dlatego jest coraz częściej wybierany. Switch króluje również pod względem akcesoriów, oferując wiele modułów pozwalają-

-cych na nowatorskie zastosowanie odpinanych kontrolerów. Choć rynek gier używanych wciąż tutaj raczkuje, te nowe są na tyle rozbudowane oraz ciekawe, że są w stanie wystarczać na całe miesiące. Zwłaszcza jeżeli do zabawy zaprosimy również naszych znajomych czy członków rodziny.

Również, jeżeli chodzi o konsolę Xbox One, Media Expert prezentuje bardzo szeroką ofertę – zarówno sprzętu, jak i gier na nią. Co ważne, system ten oferuje świetny abonament Game Pass (kilka miesięcy w pakiecie z konsolą!), będący swoistym odpowiednikiem Netflixa – z tym, że w postaci gier. Płacimy jeden abonament, a zyskujemy dostęp do kilkuset różnych tytułów, dzięki czemu po prostu redukujemy konieczność kupowania nowych gier. Zwłaszcza że ich biblioteka jest stale aktualizowana. Dodajmy do tego również bardzo wygodny kontroler, współpracujący również z komputerami osobistymi, a także szeroką paletę akcesoriów oraz najniższą cenę rynkową, a z pewnością się do niej przekonamy.

A co jeśli nie lubimy konsol?

Naturalnie rzecz biorąc, nikt nie każe nam być zwolennikiem konsol do gier. Bardzo dużą popularnością w Media Expert cieszą się również laptopy gamingowe handyhülle z flip 4https://www.da-cons.de/haut-haar/swiss replica watches. Ich plusem jest nie tylko wsparcie dla mnóstwa tytułów, ale i wielozadaniowość. Podczas gdy bowiem zwykłe konsole dają niemal wyłącznie możliwość grania, laptopy gamingowe mogą być narzędziem do grania, ale i chociażby do nauki, oglądania filmów (to jest dostępne również u „konsolowej konkurencji”), czy też wygodnego przeglądania Internetu; słowem – do wszystkiego. Mimo wszystko jednak nie oferują wielu tytułów, które znajdują się w swojej ekskluzywnej formie właśnie na wspomnianych konsolach.

Rankingi najlepszych laptopów:

TOP 5 laptopów gamingowych do 5000 zł ► https://terdeals.com/pl/ranking/201/ranking-top-5-laptopow-gamingowych-do-5000-zl

TOP 5 laptopów do gier do 3000 zł ► https://terdeals.com/pl/ranking/112/ranking-top-5-laptopow-do-gier-do-3000-zl

Sposoby na nudę - sprawdź!